Darmowa dostawa od 80 zł - ZAMÓW DO 12.00 – WYSYŁKA DZIŚ
MixCoffee ⁄ Offer ⁄ Oferta weselna

Oferta weselna

Oferta weselna

Chcesz, by Twoje wesele było wyjątkowe, by niezapomniany dzień pozostał w pamięci Twoich Gości jako ważne wydarzenie, a zarazem przygoda i wyprawa w nieznane?

Pragniesz nadać mu niepowtarzalny charakter? Lśnić i olśniewać, dyskretną elegancją dodając blasku szczęśliwym chwilom? Chcesz uczcić ten dzień szczególną oprawą? Oczarować dobrym smakiem i powabną nutą egzotyki?
Z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

Spełnimy Twoje marzenia!
Wnieś orzeźwiający powiew w organizowaną uroczystość!
Wlej energię w serca i dusze swoich Szacownych Gości!
Zaserwuj najlepszą kawę najlepszych baristów!

Z myślą o Młodej Parze, z pragnieniem dodania własnego wkładu w uatrakcyjnienie tak ważnego dnia, godnego najdoskonalszej oprawy, przygotowaliśmy szczególną ofertę weselną. Aromatyczną, smakowitą, doprawioną orzeźwiającą energią gór!

oferta na Twój Wielki Dzień!

  • mobilny bar kawowy w miejscu wydarzenia: specjalne gatunki świeżo palonych kaw, mielonych tuż przed zaparzeniem; świeże ziarna, wprost z naszych plantacji w sercu Papui Nowej Gwinei (obszary górskie)
  • kawa i mleko serwowane bez ograniczeń, niebanalne drinki alkoholowe na bazie kaw, bogata paleta herbat klasycznych, jak i owocowych
  • obsługa Gości przez baristę przez 9 godzin: od momentu rozpoczęcia wydarzenia; mobilny bar w pełni wyposażony w porcelanę oraz niezbędne akcesoria, na stołach udostępnione eleganckie menu
  • syropy smakowe dla miłośników kaw deserowych: dla tych, którzy kawę traktują jako deser
  • dwugrupowy ekspres gastronomiczny oraz młynek żarnowy: dopełnienie wyposażenia profesjonalnego warsztatu pracy naszych baristów
  • podarunek dla gości, 100-gramowe opakowanie kawy: upominek, który pozwoli Ci na długo pozostać w pamięci Twoich Gości

Aby zachować wspomnienia…

Każdy z Gości zabierze do domu nie tylko wspomnienia i słodkie podarunki od Pary Młodej. Ze swej strony przygotowaliśmy także wyśmienitą kawę w 100-gramowych opakowaniach, wręczaną uczestnikom wesela jako oryginalny upominek i dodatkowe podziękowanie za wspólną zabawę!

mix_strona