Darmowa dostawa od -- zł - ZAMÓW DO 12.00 – WYSYŁKA DZIŚ
MixCoffeeO nas

O nas

MISJA

Edukujemy. Przekazujemy. Smakujemy. Z pasją pogłębiamy świadomość Polaków o kawie najwyższej jakości.

MIXCOFFEE

Wyjątkowa i rzadko spotykana kawa z plantacji w Papui Nowej Gwinei. Na polskim rynku trudna do zdobycia, choć cieszy się zasłużoną popularnością. Charakteryzuje ją wykwintny bukiet smaków i aromatów, poruszających do głębi zmysły każdego miłośnika czarnego trunku.

JEDYNIE U NAS

Dostarczamy ją z dumą i radością do słynących z wyrafinowania kawiarni i najlepszych punktów handlowych w Anglii, Francji, Austrii oraz w wielu innych krajach europejskich. Będąc jedynym europejskim dystrybutorem papuańskiej kawy, dbamy o jej doskonałość we własnej profesjonalnej palarni kawy, dzięki czemu zachowuje wybitne walory jakości, świeżości i aromatu.

W KAŻDEJ ILOŚCI

Nasza praca jest naszą pasją. Naszą misją jest upowszechnianie doskonałej kawy wśród wszystkich jej miłośników na kontynencie europejskim. Posiadamy własną plantację kawy w Papui Nowej Gwinei, która pozwala nam spełniać wszelkie stawiane nam wymagania – od tych indywidualnych i precyzyjnie sprofilowanych, po bardzo duże zamówienia hurtowe. Naszą pasją jest tworzenie mieszanek kawy.
MixCoffee – sklep internetowy z kawą, kawowe zestawy prezentowe, sklep z kawą Krakówdobra kawa, kawa palona Kraków, kawa do ekspesu Krakówhurtownia kawy.

Galeria